>> BURC YORUMLARI <<

 • Aldatılma Mesajları

  Aldatılma Mesajları, ayrılık mesajları, ayrılık, aldatılma, kısa mesajlar, anlamlı sözler, aşk mesajları, sevgi mesajları

  Aldatılma Mesajları

  Aldatmak sana yakışır, sen yalanlarınla mutlu ol ve yalanların içinde sahte gülücükler dağıtırken beni düşün, işte beni düşündüğün gün gerçekleri görüceksin..

  Sen sabahım ol isterdim güne seninle başlayıp seninle bitirmek isterdim güzellikler seninle başlasın isterdim, ama ihanetinle şimdi sadece ve sadece kendime ağlıyorum..

  Keşke tanımasaydım seni, keşke sevmeseydim kendimden vaz geçecek kadar seni, elimde olsa söküp atardım seni sveen bu kalbimi, ihanetinle parçaladın yok ettin bende ki seni..

  Sen mutluluğu yalanlarınla sarmışsın, sen gerçekleri hayatından çıkarıp yalanlarına inanmışsın! yalanların gibi ihanetinde vurdu seni seven kalbimi..

  isterdim seninle bir hayatı birlikte yaşamak, isterdim ki HAYAT SEN OL ben ise seni dünyanda yaşayan bir kul olayım, ama sen yalan oldun ben ise ihanetinin bedelini ödüyorum gözyaşlarımla..

  Şimdi bakarım anılarıma ne sözler vermişiz birbirimize ne günahlardan geçmişiz seninle el ele, şimdi bakarım hatıralara verdiğimiz yeminler yalan olmuş ihanetinle yok olmuşum..

  Sen hep benim için tek’din bu hayatta, seni yaşanacak güzel günlerimin temeli sanırdım, seni yaşadıkça hayata tutunmak isterdim seni kendime ihanet ederek sevdim güzelim..

  Sana kendimden daha çok önem verirken sen benden başkalarına daha çok önem verdin, ben seni tertemiz duygularımla severken, sen ihanetinle beni ezdin geçtin güzelim…

  Vurdum duymazlığın çizdi sonumuzu, seni ne kadar çok sevdim görmedin mi sana aşık bu çocuğu? Şimdi gidiyorum belki anlarsın yalnız kaldığında yaptığın hataları..

  Hangi aşkın sonu mutlu bitmişki? hangi güzelliklerin sonu hatırlanmış ki? belki bir gün yalarım sevdiğimi belki ihanet olmaz yeni hayatımda ki sevgili..

  Yalanların içinde sevdim seni yalan olan sözlerin içinde buldum cennet gözlerini, inandım sana sevdim seni sormadım kalbime sebebini, bir ihanetinle vurdun beni öldürdün sana aşık olan bu genci..

  keşke gözlerinde ki ışık kadar sözlerinde gerçek olsaydı, keşke demeden yaşayabilseydim hayatı seninle, sen sadece beni aldatarak değil kendinide aldatarak kıydın bize..

  Artık sensizliğin rüzgarına alıştım, hayatım durgun ümitlerim solğun, tek hatıran kaldı aklımda oda bana yaşattığın ihanetin..

  belki bir gün ayrılan ellerimiz mezarda kavuşur işte ozaman anlarsın ki seni ölümüne sevdiğimi, işte ozaman ruhun sızlayacak bana yaşattığın ihanetlerin acısı bir bir çıkacak..

  Kaç gece hayalini kurup ağladım bilirmisin ? Kaç gece adınla uyandım karanlık odamda bilirmisin? ben seni sevdikçe sen kaçtın ve ben sana ağladıkça sen ihanetine sarıldın..

  Bilemiyorum benmiyim hatalı yoksa senmisin bağımlı? Bilemiyorum benmiyim yalan yoksa senmisin aldatmanın yolunda olan ? Bilmiyorum benmiyim seven yoksa senmisin yalanların içinde yaşayan..

  Seni unutsamda ihanetinin acısı kalbimde kalıcı, ne zaman gülmeye çalışsa solgun yüzüm hemen aklıma gelir seninle yaşadığım güzel günler ve anlarım ihanetinin acısını..

  Bir önceki yazımız olan Ayrılık Mesajları başlıklı makalemizde aldatma sözleri, anlamlı sözler ve aşk mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.

  Okunma Sayısı ; 2.680 views

  Aldatılma Mesajları Benzer Yazılar

  Zurna sohbet sitesi Türkiye’nin 1998’den bugünümüze uzanan ilk chat sohbet sitelerinden birisi olduğunu eski mIRC kullanıcıları bilmektedir. Her
  Zurna sohbet sitesi siz sohbet severlere nezih bir ortamda keyifli sohbetler ederek hoş vakitler geçirmenizi sağlamaktadır. Zurna chat keyfini sizde
  Zurna Sohbet Zurna Chat Zurna Mirc Script İndir Türkiye ve dünya geneli insanlar ile üye olmadan ücret ödemeden kolaylıkla tanış. Zurna Sohbet
  Sohbet siteleri içerisinde kaliteli ücretsiz bol muhabbetli ortamda keyifli dakikalar geçirmek için Zurna Chat Zurna Mirc İndir kolayca chat sitesine
  Zurna Chat Sohbet Sitesi bir çok sohbet severin bilindiği gibi yılların tecrübesi ve güveni ile üyeliksiz ücretsiz mobil sohbet web sohbet arkadaşlık

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Aldatılma Mesajları Etiketler

  sohbet sohbet odaları sohbet odaları zurna mirc zurna sohbet
  magazin haberleri - güzel sözler - korsan taksi esenyurt - mersin mezar modelleri - mersin escort sitesi - şişli tekel bayi - mersin haber